Wyszukiwanie zleceń

PHP Developer

Lokalizacja: ul. Krzemieniecka 60a, Wrocław
Poziom: Middle/Senior
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę albo B2B
Stawka Middle: ok. 8000 zł brutto/miesięcznie albo ok. 80 zł/h B2B Senior: ok. 12000 zł brutto/miesięcznie albo ok. 120 zł/h B2B

Wymagania:
• Biegła znajomość PHP 7 OOP
•Biegła znajomość frameworka Symfony 4
• Dobra znajomość frameworka Zend lub podobnych
• Umiejętność programowania z wykorzystaniem wzorców projektowych
• Znajomość HTML, CSS, XML
• Znajomość JavaScript, jQuery, Ajax
Znajomość SQL
• Znajomość baz danych (MySQL, Oracle)
• Znajomość środowisk do prezentacji graficznej danych via php (dynamiczne budowanie wykresów)
• Znajomość m•echanizmów eksportu danych do "biznesowych" formatów typu XLS
• Doświadczenie w pracy dla klientów biznesowych
• Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B2

Mile widziane:
• Umiejętność programowania w C# będzie dodatkowym atutem

Wykorzystywane technologie/narzędzia:
• PHP 5/7, Zend, Symfony 4, Python, Golang, XML, jQuery, Node.js, Mysql, Oracle.

Projekt:
Praca w projekcie dotyczącym rozwoju i utrzymania internetowego systemu wspierającego zarządzanie siecią aptek (ponad 500 aptek, ok. 2 500 aktywnych użytkowników). Podstawowym celem systemu jest stała poprawa wyników biznesowych organizacji osiągana dzięki udostępnianiu funkcjonalności pozwalającej między innymi na:
• Analizowanie zebranych danych i wykorzystywanie wyników tych analiz w procesach kontrolnych i decyzyjnych zarządzania
• Przekazywanie aktualnych informacji menedżerom średniego szczebla
• Sterowanie procesami składania zamówień i zakupów
• Usprawnianie realizacji procesów zarządzania zasobami ludzkimi oraz innych procesów przedsiębiorstwa

Zakres obowiązków
• Projektowanie i programowanie aplikacji
• Projektowanie bazy danych
• Optymalizacja i utrzymanie oprogramowania

Oferujemy:
• B2B lub umowę o pracę
• Jasne warunki współpracy zarówno z Ework, jak i klientem
• Bieżące wsparcie podczas trwania współpracy
• Opiekę medyczną
• Ubezpieczenie na życie
• Multisport
• Imprezy firmowe
PHP Developer - Assignment

In short:

Project no:
19-11-1003
Reference no:
1003
Data ogłoszenia:
2019-11-20
Projekt:
ASAP - Open end date
Assignment:
Rozwój innych systemów
Lokalizacja:
Poland, Wrocław
Data:
2019-11-25

Umiejętności:
PHP 1-3 lata Ważne