Junior Sales Responsible - Warsaw

Junior Sales Responsible - Płatny Staż w Dziale Sprzedaży

Warszawa

Do naszego zespołu sprzedażowego poszukujemy osoby na stanowisko Junior Sales Responsible, która chciałaby zajmować się wspieraniem naszej działalności biznesowej w branży outsourcingu i rekrutacji IT. Nie musisz mieć doświadczenia, najważniejsza jest chęć do nauki i otwarty umysł! Rozpoczniesz od (płatnego) stażu, a jeśli się sprawdzisz, zaoferujemy Ci stałą współpracę.

Główne zadania:

  • Pogłębianie wiedzy z zakresu outsourcingu IT
  • Nawiązywanie i budowanie relacji z klientami
  • Organizacja spotkań z klientami
  • Realizacja celów (nie tylko sprzedażowych)
  • Wsparcie działu sprzedaży w codziennej pracy

Profil idealnego kandydata:

  • Umiejętność samodzielnego pozyskiwania informacji
  • Łatwość w nawiązaniu kontaktu z ludźmi
  • Dobra organizacja pracy
  • Zdolności analityczne
  • Otwartość umysłu i elastyczność
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Kreatywność
  • Samodzielność i profesjonalizm w działaniu
  • Zadaniowe podejście do pracy
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość MS Office

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Dofinansowanie nauki języków obcych
  • Udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych
  • Coroczny wyjazd integracyjny
  • Imprezy integracyjne
  • Piątkowe śniadania w dobrym towarzystwie

Prosimy o wysyłanie CV na adres: natalia.leszczynska@eworkgroup.com

Tel: +48 22 223 05 05