Key Account Manager - Warsaw

Key Account Manager

Warszawa

Do naszego zespołu sprzedażowego poszukujemy osoby na stanowiska Key Account Manager, która chciałaby zajmować się wspieraniem naszej działalności biznesowej w branży outsourcingu i rekrutacji IT. Głównym celem na tym stanowisku będzie poszerzanie portfolio klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami.

Główne zadania:

  • pozyskiwanie nowych i rozwijanie długofalowej współpracy z obecnymi klientami
  • rozpoznanie i definiowanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań IT
  • przygotowanie ofert, prezentacji sprzedażowych oraz prowadzanie rozmów handlowych
  • sprawowanie opieki nad przydzielonymi klientami
  • realizowanie planów sprzedażowych działu
  • negocjowanie warunków współpracy
  • monitorowanie i analizowanie danych rynkowych dotyczących segmentu klientów oraz działań konkurencji
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Profil idealnego kandydata:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie zawodowe w outsourcingu usług
  • samodzielność w prowadzeniu procesu sprzedażowego oraz znajomość technik sprzedaży
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • kreatywność w działaniu
  • przejmowanie inicjatyw, umiejętność pracy w zespole oraz orientacja na cel
  • umiejętność negocjacji
  • mile widziane doświadczenie w branży IT

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Dofinansowanie nauki języków obcych
  • Udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych
  • Coroczny wyjazd integracyjny
  • Imprezy integracyjne
  • Piątkowe śniadania w dobrym towarzystwie

Prosimy o wysyłanie CV na adres: natalia.leszczynska@eworkgroup.com

Tel: +48 22 223 05 05